lunedì 7 settembre 2009

Inceput de blog...


Buna seara la toti cei care vor citi aceste randuri...


Nu stiu daca mai tineti minte dar inainte existau jurnale...poate si azi se mai folosesc...in care oamenii isi depanau amintirile, impresiile...era un jurnal secret:)

Azi insa parca doresti ca acele secrete sa fie dezvaluite...toata lumea ai dori sa'ti viziteze siteul, albumul foto sau chiar blogul de curand creat...

Eu am ales aceasta modalitate din curiozitate...din dorinta de a crea...de a'mi impartasi ideile...nu sunt faimos deci nu va fi citit de multi acest blog, insa ma bucur ca o pot face!

Azi un pas, maine mai multi! O seara minunata in Domnul